Haluk Alıcık Facebook Sayfası

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi defterine mesaj bırakmak için tıklayınız
 • HALUK ABİME
  9.05.2009 / murat can ilgar
  başımıza siz geçtiniz ya dünyalar benim oldu dünyada yaşadıkça yaşa emi
 • nazilli kadar yüreği büyük olan eşsiz insana
  11.04.2009 / EKREM YILDIRIMKARAMAN
  Tebrikler sayın başkanım nazilli senin gibi mükemmel bir insanı başkan yaparak en doğru kararı verdiğini inanıyorum başarılar başkanım allah yolunu açık etsin allah utandırmasın
 • Tebrikler
  7.04.2009 / Alper YILMAZ
  Sayın başkanım tebrik ederim. Başarılarının devamını dilerim.
 • Tebrikler hocam
  7.04.2009 / Hakan Çelen
  Hocam Nazilli saglık meslekde 3 yıl ogretmenligimizi yaptın. Emegin ustumuzde cok iyi bir adamdın iyi bir hocaydın insallah iyide bir baskan olacaksın. Allah utandırmasın. Nazilli'ye tayınımız cıkmadan once Nazıllı'yı daha gelıstırmen umıdıyle. 1997-2000 MEZUNU
 • Tebrikler Başkanım
  7.04.2009 / Ethem Şengün
  Sayın hocama , abime sonsuz sevgiler saygılar. O nazillliyi Nazillide onu hakediyor. Allah Yardımcısı olsun. Giresundan sevgiler saygılar.
 • Tebrik
  6.04.2009 / Fahriye Aydın
  Başkanım;yüreğimizi koyduk ve başardık,hayırlı uğurlu olsun Allaha emanet olun...
 • Tebrikler sayın başkanım
  6.04.2009 / Okan Yılmaz
  Tüm Nazilli halkı için hayırlı olsun
 • Nazilliye layık başkan.
  5.04.2009 / Yılmaz Eygi
  Henüz 18,19 yaşlarındayken tanıdığım ve 1985 yılından beri Nazilli dışında olmam nedeniyle görmediğim sevgili kardeşim Halukun Nazillimize layık bir başkan olacağına inancım sonsuz..Başarılar diliyorum.Dualarımız seninle.
 • Tebrik
  5.04.2009 / Ali Şahan
  Sayın başkanım Haluk Alıcık sizi canı gonulden kutlar yenı gorevınızde başarılar dılerım NAZİLLİ icin hayırlısı olsun. Çok sevındık inanın başkanım yaşaşın MHP.MİLLİYETCİ HAREKET PARTISIYLE YOLA DEVAM.YUREYINI KOY NAZILLI.
 • Tebrikler başkanım
  5.04.2009 / İlker Sarıdayı
  Sayın Başkanım; Öncelikle halkın desteğiyle bütün yüreğinizle halkla el ele olarak bu seçimlerde kazanmayı inanmayı bildiniz kazanacağınızdan da emindim. Size karşı gelen sizinle yarışan A,B,C, partili adaylarımız düşünemedi, tek bir parti var oda Haluk ALICIK ile Nazilli’nin tek partisi olan (MHP) kazanacaktı. Başkanım benim tek sorunum var işsizlik bu sorun tek benim başımda olan bir şey değil halkımızın %30 da işsiz yeter ki iş olsun hırsızlık, yankesicilik, gasp vb. gibi şeyler olduğunda üzülüyoruz.Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyenlerden bu haksızlığı yapanların önce Allah(cc) sonra siz hakkından gelin. Yeni yerinizde sizi çok şeyler bekliyor şunu unutmayın dostunuz olduğu kadar düşmanınızda var, siz bizim yöneticimiz hocamız öğretmenimiz eğiticimiz olacaksınız. Başkanlık yolunda daima arkanızdayım. Nazilli hak ettiği başkanına kavuştu bu şehir, sizinle daha iyi mertebelerde göreceğiz. Yeni yerin hayırlı olsun bu koltuk en çok size yakışıyordu, en sonunda değerini bileni buldu. Başarılarınızın devamlı olması dileğiyle Allaha Emanet Olun.
Düşüncelerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?
Adınız :
Soyadınız :
E-posta :
Telefon numaraız :
Konu :
Mesajınız :  
Güvenlik Kodu: 8350