Haluk Alıcık Facebook Sayfası

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi defterine mesaj bırakmak için tıklayınız
 • sl
  4.12.2010 / Servet KURT
  Sayın Başkanım;Ben Hakkaride Uzm.Çvş.olarak görev yapmaktayım.Memleketimize yaptığınız himetlerden dolayı şükranlarımı sunuyorum.Özledim Nazillimizi.Başarılarınızın devam etmesi dileğiyle.Saygı ve Selamlarımla.
 • Seçim ve Nazillideki çalışmalrın
  2.12.2010 / Süleyman KARADANA
  Sayın Başkanım seçim zamanında hiçbir çıkar gözetmeden sçilmeniz için mücadele verdik. O dönemde milli eğitimde görev yaparken sizin karakterli,temiz kalpli,sözünün eri olduğunuzu bildiğimiz için seçilmenizden çok mutlu olmuştum. Seçimden sonra Nazilli için geceni gündünüzünü katarak hem borçları ödedin hemde vadettiniz projeleri yerine getirmek için çabalarından dolayı teşekkür ederim. Özellikle Nazillinin gelişmesinde büyük rol oynayacak olan ORGANİZE SANAYİ Bölgesinin yapılması için verdiğin çabalar en taktir edilir bir iş olduğunu inanıyorum. Kimse bu işi olur gözüyle bakmazken sizim inançlı mücadeliniz sonucu inşaatlar yükseldikçe seninle gurur duyuyorum. Sevgi ve Saygılarımı sunarım.
 • BAYRAM MESAJI
  9.11.2010 / turgay uhkay
  SAYIN BAŞKANIM KURBAN BAYRAMINIZI KUTLAR GÖREVİNİZDE BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.SAYGILARIMLA.
 • Sizinle gurur duyuyoruz hocam
  10.09.2010 / özlem çekin başaran
  Nazilli sizin gibi bi başkanı olduğu için çok şanslı...tüm kalbimle sizi tebrik ediyorum hocam.bugünlere gelebildiysek sizin payınız çok büyük.HEP ARKANIZDAYIZ.Saygılar...
 • tesekkürler
  5.08.2010 / metin dikmen
  sayin baskanim 1 agustosta alamut köyünde yapilan madran baba senliklerine katilarak alamut köyü gencligini ve alamut köy halkini ayri bir gururlandirdiniz. onun icindirki alamut köyü olarak tesekkürlerimizi sunmak istedik
 • Merhaba
  31.07.2010 / Mevlüt ...
  Selamün Aleyküm başkanım, sizinle Bosna Blagaj Türk tekkesinde görüşmüştük! Selamlar
 • slm
  10.06.2009 / Doğan ÇOLAK
  abi sana bu baskanlık cok yakısıyor.Allahım işlerini rast getirsin.Allaha emanet ol.
 • Basarilar
  9.06.2009 / Mustafa Say
  Haluk yeni gorevinde basarilar dilerim.Turkiyeye geldigimde gorusmek dilegiyle.
 • Sizin Ve Şanlı Beşiktaşımızın Başarısı Hayırlı Olsun...
  7.06.2009 / Barış UZUN
  Nazilli Belediyesindede Artık Bir Beşiktaşlı Var. Yolun Açık Olsun Haluk ALICIK... - Nazilli Çarşı Grubu As Başkanı Barış UZUN.
 • TEBRIKLER......
  23.05.2009 / Mehmet Kemal Cetiner
  Selamün Aleyküm.Tebrikler Baskanim,hayirli olsun.gururlanarak selamlarim.duyunca cok sevindim,cok uzaklarda olsakta kalbimiz memleket icin carpiyor.yenice icin nazilli icin insallah hersey istediginiz gibi olur.almanyadan kucak dolusu selam ve saygilar.(izzet altinözün torunu)
Düşüncelerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?
Adınız :
Soyadınız :
E-posta :
Telefon numaraız :
Konu :
Mesajınız :  
Güvenlik Kodu: 4492